browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Author Archives: Petr Muller

O CC z pohledu organizátorů

CC je za námi. Nyní už jen paběrkujeme na dokončovacích pracech, třídíme vybavení a rekvizity, píšeme výstup pro Nadaci a dumáme co dál. A také nad tím, co vlastně CC přineslo, co vzalo a jak se z přípravy a průběhu této akce můžeme poučit pro příště.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem O CC z pohledu organizátorů

Výstupní zpráva pro Nadaci pro larp

Cold City byl městský larp na motivy stejnojmeného rpg. Hlavní tematikou byl střet věrnosti národnosti a loajality agentuře na pozadí pro agenty často náročného a brutálního monster huntu. Hráči náleželi každý do dvou týmů, kdy jeden pracoval na hlavní příběhové linii a druhý si řešil vlastní agendu v rámci špionské hry ve hře.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výstupní zpráva pro Nadaci pro larp

Netknutý kostel

V sovětském sektoru Berlína je obyčejný malý kostel. Je velmi starý: je postaven z opracovaných kamenných bloků a nepřipomíná žádný obvyklý sloh. Neexistují žádné písemné doklady o tom, kdy byl tento kostel postaven, a kým. Je to kostel jako každý jiný: u vchodu je miska se svěcenou vodou, a před skromným oltářem je několik řad … Continue reading »

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Netknutý kostel

Agenti RPA

Z přihlášených osmi (!) týmů jsme konečně vybrali čtyři pro národnosti okupující Berlín. Zahrnovalo to několik hádek, spoustu počítání, zvažování a nějaké to trapné mlčení. Dělali jsme co jsme mohli, aby výběr byl co nejvíc fér – vázaly nás k tomu podmínky nadace, jejíž finanční podporu jsme získali. Týmy RPA budou tedy složeny z těchto … Continue reading »

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Agenti RPA

Přihlášky: končíme!

Sešlo se nám dostatek (dokonce více než dostatek) přihlášek: máme přihlášeno 8 týmů a uzavíráme přihlašování. Do konce srpna bychom rádi (na základě odpovědí v dotazníku rozeslaném přihlášeným hráčům) vybrali čtyři týmy. S těmi pak budeme řešit další detaily.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Přihlášky: končíme!

Sháníme prostor

Pro jednu složitější lokaci v naší hře sháníme následující prostor: Možnost legálního využití v době 20.-23.10. 2011 (jsme schopní utáhnout nájem, pokud nebude zcela mimo realitu) Lokalita: Brno, nejlépe Střed, Husovice, Židenice, Vinohrady Potřebujeme elektřinu, pitnou vodu, toalety a alespoň základní vytápění Nepotřebujeme, ale uvítáme kuchyni, sprchy a možnost připojení na internet Prostor by měl … Continue reading »

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sháníme prostor

Týden do konce přihlašování

Příští neděli, tedy 14. srpna, uzavíráme přihlášky. Tudíž máte poslední možnost složit tým a poslat nám zprávu. Do konce srpna bychom rádi vybrali týmy pro jednotlivé národy okupující Berlín.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Týden do konce přihlašování

Spuštění Cold City

Po nějaké době vyšívání na stránkách jsme konečně oznámili CC i zcela veřejně. Bylo třeba dodat ještě nějaký fluff (viz. rubriky Reálie a Konspirace) a podobně, ale teď už skutečně začínáme. V této rubrice se budou průběžně objevovat spíše stručné zprávy o průběhu projektu, je tedy dobrým kandidátem pro zařazení do RSS čtečky. Teď jen … Continue reading »

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Spuštění Cold City